Biz Kimiz

a

TEKNİK TEMPO merkezi Ankara’da bulunan, bağımsız ve uluslararası bir müşavirlik mühendislik firmasıdır. Firma, 1972 yılından bu yana mühendislik, müşavirlik ve kontrollük hizmetleri veren bir firmanın, uluslararası finansmanlı işlerde yoğunlaşmış devamı olarak 2012 yılında Ankara’da kuruldu.

Kurulduğu tarihten bu yana ön saha araştırmaları, fizibilite etütleri, ön ve nihai tasarımlar, tedarik ve sözleşme yönetimi ve inşaat kontrollüğü gibi hizmetleri içeren çok sayıda uluslararası finansmanlı proje gerçekleştirdi ve sektöründe lider firmalardan biri haline geldi.

TEKNİK TEMPO su temini, atıksu, katı atık yönetimi, arıtma tesisleri, yağmur suyu ve drenaj, ulaşım ve yol mühendisliği, ile inşaat yönetimi alanlarında mühendislik ve müşavirlik hizmetleri sunar.

Teknik hizmetleri; özellikle, inşaat ve çevre mühendisliği yatırımlarının mühendislik, müşavirlik ve kontrollük alanlarında yoğunlaşmıştır. Zengin tecrübesi, sağladığı müşteri memnuniyeti ve mevcut teknik işgücüyle TEKNİK TEMPO, kendi alanında Türkiye’deki önde gelen lider firmalardan biri olmuştur.

Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
Instagram