Kariyer

Teknik Tempo Uluslararası Mühendislik A.Ş. sektörümüzde lider firmalardan biri olarak 2012’den beri hizmet sunmaktadır. Zengin mirasımız ve tarihimiz güçlü yapımızda olmasında büyük pay sahibidir. Kuruluş ve gelişme döneminin ardından, TEKNİK TEMPO şu anda yeni büyüme hedefleri ile yola devam etmektedir.

TEKNİK TEMPO’nun temel gücü “insan”dır. Oluşturuduğumuz takımlar ve birlikte çalıştığımız insanlar bizi uluslararası anlamda başarılı bir noktaya getirmiştir. Bu yüzden ilgilenen tüm yetenekleri aramızda görmek isteriz.

[vc_custom_heading text="Geleceğimiz" use_theme_fonts="yes"]

Hedefimiz Teknik Tempo’nun gelecek nesillere temiz bir çevre sağlamak, sosyoekonomik gelişmeyi hızlandırmak için ulaşım ve altyapı işlerinde hizmet veren iyi eğitilmiş, motive, kaliteli işler çıkaran, müşteri memnuniyetini sağlayan personeli ve uluslarası ortaklarıyla sunduğu hizmetlere devam etmesidir.

[vc_custom_heading text="Geleceğiniz
" use_theme_fonts="yes"]

Hergeçen gün büyüyen firmamızda size de profesyonel hedeflerinize ulaşmanız konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Teknik Tempo’da ilk gününüzden itibaren, deneyimlerinizi genişletmek için fırsatlarınız olacak. Beraber çalıştığımız süreç içerisinde birbirimize destek olacağız.

[vc_custom_heading text="Adaylar" use_theme_fonts="yes"]

TEKNİK TEMPO, profesyonelleri kariyerlerinin her aşamasında memnuniyetle karşılar. Bizler kariyerlerini bu sektörde inşaa etmek isteyen, motive ve dinamik bireyler arayışı içerisindeyiz.

 Eğer tüm bunlar kulağınıza hoş geliyorsa, lütfen şu anda açık olan pozisyonları inceleyin, ya da ilgili olduğunuzu belirtmek için ileride kullanılmak üzere özgeçmişinizi bizimle paylaşın.

İş başvuruları gizlilik içerisinde değerlendirilmektedir.

[vc_custom_heading text="Başvuru" use_theme_fonts="yes"]

Mevcut açık pozisyonları kontrol ediniz ve uygun pozisyon için özgeçmişinizi tempo@tempo.com.tr adresine yollayınız.

Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
Instagram